שייט באיים הקנריים – ממה ההתלהבות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מהם האיים הקנריים? ומדוע כולם רוצים להגיע אליהם? כיום רבים שמחפשים מסלול מדהים שניתן להנות ממנו בזמן החופשה, תוך שהם תרים אחר שייט באיים הקנריים. אבל מה צריך לדעת על נופש כזה? נתחיל באיים עצמם:

האיים הקנאריים הם בעצם ארכיפלג ענק שחולש על 7,447 קילומטרים באוקיינוס האטלנטי. האיים שוכנים אל חופיה של מרוקו בעוד שחופיי האוקיינוס נפרסים על 1,583 קילומטרים! התיירות במקום ענפה, בעוד שרבים בוחרים לצאת להפלגה של 11 ימים עם מסלול מקיף שכולל 5 איים קנאריים.

מה צריך לדעת על ההפלגה?

כאשר אתם בוחרים להפליג אל האיים בתוך ספינת פאר (שהיא מלון חמישה כוכבים לכול דבר ודעה), תוכלו להגיע אל איים יפים באוקיינוס האטלנטי ולבקר באיים מיושבים בעלי אופי אקזוטי מרהיב. בכול אי טמונים פלאי טבע אחרים, החל מגנים אקזוטיים ועצים עתיקים, עד ציפורי גן עדן, מטעי פירות, כפרים עם תושבים מקומיים, חופים עליהם מתקיימים פסטיבלים, אקלים מעולה, תוך שילוב הפלגה מלאת נופים והרי געש עד לחגיגות צבעוניות בקרב תושבי האיים מסבירי הפנים.

באיים ניתן לחגוג את החגים עם המקומיים, להגיע אל חופים לבנים, לצלול לשחות, לגלוש, לטייל בין יערות ענקיים ולהנות מכל מה שלמרחב הענק הזה יש להציע!

כיצד בוחרים הפלגה אל האיים הקנאריים?

כאשר בוחרים הפלגה מתוך מגוון חברות נסיעות ישראליות, יש לשים לב למסלולים, לפעילויות, לזמני הנופש ולמה שכלול בדיל. חופשות שייט הן בדרך כלל כאלה שמספקות את כל ההטבות והמסלולים המעולים, תוך קבלת תנאים של מלון 5 כוכבים.

מי שירצה להפליג לאיים המופלאים, יוכל לבחור חופשת שייט שהפכה לכה פופולארית בשנים האחרונות. כיום, זוגות, משפחות, קבוצות חברים, מטיילים יחידים, ושאר תיירים – הבינו כי באמצעות קרוזים לים הבלטי לדוגמה, הם יכולים לעבור בכול יום אל יעד אחר, תוך שהם נהנים מאירוח פנסיון מלא בספינת פאר. בכך ניתן לנפוש בסטייל ולהגיע אל מקומות שלא ניתן להגיע אליהם בחופשה רגילה. אז זה הזמן לבחור יעד ולצאת להפלגה!

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם