טיולים מאורגנים לסין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

טיול לסין הוא ללא ספק חוויה חד פעמית. סין המדינה השלישית בגודלה בעולם, היא ללא ספק מדינה מיוחדת במינה עם תרבות והיסטוריה מרתקת ביותר. למתכננים לנסוע לסין דרושה התמצאות וידע בנושא על מנת למצות את הטיול עד תום. טיול לסין הוא ללא ספק עבור רובנו טיול של פעם בחיים ואי לכך יש לעשותו בדרך הטובה ביותר. אחת הדרכים המומלצות היא כמובן לבחור בטיול לסין מאורגן.

בשנים האחרונות סין עוברת שינויים מרחיקי לכת ופותחת את פניה למערב. טיולים מאורגנים לסין מהווים עבור המטיילים מפגש מרתק עם מדינה אשר בה הנוף האנושי והמנהגים שונים ממקום למקום. בטיול לסין מאורגן פוגשים המטיילים הן את השבטים בערים השונות ,שנשארו עם מנהגיהם הישנים, והן את הסינים המתקדמים בערים הגדולות והמרכזיות.

סין – טיול מאורגן, ללא ספק, מהווה לתייר הממוצע חוויה בלתי נשכחת. טיולים מאורגנים לסין כוללים נסיעה למחוזות מרוחקים כגון טיבט, סיצ'ואן ויונאן, מקומות אשר בהם יפגשו המטיילים שבטים ססגוניים הן באופיים והן בחזותם.  סצ'ואן ידוע כאחד האזורים היפים והמיוחדים בסין. בביקור בסצ'ואן צפויים למבקרים מספר אטרקציות כגון ביקור בשמורת דובי הפנדה, טרק סוסים וביקור בהר הקדוש אמיישאן.

טיול לסין מאורגן כולל בתוכו בין היתר ביקור ביונאן, אחד המחוזות היפים והמרתקים בסין אשר בו צפויה למבקר הכרות עם סין האמיתית. חבל יונאן הינו חבל ארץ אשר המתיישבים בו שמרו על מורשתם וחיים על פי מסורתם הקדומה. בחבל יונאן צפוי למטייל מפגש עם תרבות שנשתמרה במשך מאות שנים.

טיולים מאורגנים לסין הם ללא ספק עבור המטיילים מפגש של ישן עם חדש, רוכבי אופניים לצד מכוניות, אוכל אותנטי לצד מסעדות פאר, שווקים מרתקים לצד קניונים גדולים ומפותחים, ארכיטקטורה המשקפת את המסורת הסינית לצד גורדי שחקים. אכן חוויה יוצאת דופן. המסלולים בטיולים מאורגנים לסין מתוכננים בקפידה על מנת לאפשר לתייר להגיע למקומות המרתקים ביותר ולמצות את הטיול עד תומו. את הטיולים המאורגנים לסין מלווים מדריכים מיומנים ומקצועיים אשר בעזרתם חווית הטיול לסין הופכת להיות בהחלט מושלמת.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם