אלו יעדים מתאימים לחופשת סקי זולה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

היום כבר אין צורך להוציא הון קטן על חופשת סקי של שבוע. בעבר חופשות סקי היו מיועדות אך ורק לעשירון העליון, היות וחופשה של שבוע יכלה להגיע לעשרות אלפי שקלים. היום תחום הסקי רק הולך ומתפתח, וניתן לראות יותר ויותר ישראלים יוצאים לחופשות סקי זולות ומפנקות במחירים הגיוניים ושפויים לחלוטין. בעבר חופשות סקי תמיד קושרו ליעדים יקרים כגון שוויץ או צרפת, לאחר מכן התפתח כל התחום של קלאב מד. בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר חלופות זולות ושפויות יותר, המציעות חופשות סקי מפנקות ומושקעות בחצי מהמחיר הקיים באתרים הוותיקים. כל מי שבוחר לנסוע לסקי במזרח אירופה, יוכל ליהנות מחבילות סקי זולות, לינה מפנקת ואתרי ספא מפוארים.

היכן ניתן למצוא חופשות סקי זולות?

כאמור, בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מדינות באזור מזרח אירופה המציעות חופשות סקי מוזלות על מנת למשוך אליהם את התיירים. אומנם לא מדובר בדרך כלל בעיירות ציוריות ופסטורליות כמו באוסטריה או בצרפת, אלא בעיירות סקי פונקציונליות שנבנו מראש בדיוק למטרה הזאת. אך עדיין ניתן למצוא באזורים אלו חנויות קטנות ומתוקות, נוף הרים קסום, בתי מלון ביתיים וחמימים וכמובן סאונות ומרכזי ספא מפנקים. מדינות כמו רומניה, בולגריה, צ'כיה וסלובניה מציעות אתרי סקי משוכללים בעלי תשתית מודרנית ואווירה שמחה ותוססת שלא תבייש שום אתר סקי וותיק. אומנם מדובר לרוב על אתרים קטנים יותר שמכילים כמות קטנה יותר של מסלולים, אך כאשר מדובר על גולש מתחיל או בינוני – זה מספיק להם ביותר. גולשים שזקוקים לאקשן של מסלולים שחורים וקשים במיוחד, יאלצו לנסוע לאתרי הסקי היקרים יותר. אך גולשים שמגיעים ליהנות מהאווירה ולגלוש בהנאה, יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם גם באתרי הסקי האלו, במחירים הרבה יותר נמוכים.

לסיכום, ניתן היום למצוא מגוון רחב של אתרי סקי שונים הממוקמים במדינות של מזרח אירופה. בולגריה נחשבת לאחת המדינות המפורסמות ביותר באתרי הסקי שלה, אך גם רומניה, צ'כיה וסלובניה מציעות אתרי סקי דומים הן ברמה שלהם והן במחיר הנמוך יחסית. במדינות אלו תוכלו ליהנות מחופשת סקי לכל המשפחה במחיר שפוי והגיוני. לרוב מדובר על אתרים חדישים שמכילים מערכת משוכללת של מעליות ותשתית מודרנית ונוחה.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם