חדרי בריחה לימי גיבוש בעבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מעוניינים לגוון מעט את האווירה הכבדה שנוצרה מהעבודה הממושכת והמעיקה?

מחפשים דרך מיוחדת לגבש בין צוות העובדים שלכם?

אוהבים לחשוב מחוץ לקופסה ולאתגר את המוח?

אם התשובה לכל השאלות הללו היא כן, אל תהססו להגיע לחדרי הבריחה בראשון לציון, שיעניקו לכם חוויה יוצאת דופן.

 

מתאים לכל הגילאים

כמובן שקהל היעד המרכזי בחדרי הבריחה הוא ילדים, ששומעים על הסיפורים האגדיים או רואים את הסדרות הפנטזיות במהלך חייהם ומעוניינים לקחת חלק בתוך הסיפור בדרך כזאת או אחרת.

אין זה אומר שחדרי הבריחה נועדו אך ורק לילדים. בני נוער רבים וגם מבוגרים, יכולים להגיע למתחם חדרי הבריחה בראשון לציון ולהנות מחוויה חסרת תקדים שתחזיר אותם לילדות.

האתגרים המוצעים בחדרי הבריחה אינם פשוטים כלל ויכולים להתאים לכל אדם, לפתוח לו את המחשבה ולהכניס אותו לפנטזיה ארוכת שנים.

 

חדר בריחה מסעות גוליבר

אם חלמתם להיכנס לארץ הגמדים ולהרגיש שאתם גוליבר, עכשיו זה אפשרי. שימו לב שהכניסה לארץ הגמדים תדרוש מכם לעבור דרך הרפתקנית, מלאה במכשולים וחידות, בה תהיו חייבים להשתמש במוח חד ובחשיבה מחוץ לקופסה בכדי שתוכלו לצאת משם בזמן לארוחת הצהריים.

חדר הבריחה "מסעות גוליבר" מיועד ל 3−10 משתתפים. לכן, תוכלו להגיע צוות עובדים גדול יחסית ולחוות את חדר הבריחה יחד.

חדר הבריחה המיוחד הזה לוקח אתכם למסעו של גוליבר ומדריך אתכם לאורך כל העלילה כדי שתוכלו לחוות את הסיפור בצורה הטובה ביותר.

 

חדר בריחה שרלוק הולמס

חדר הבריחה מביא לכם את האפשרות להיכנס לעולמו של שרלוק הולמס ולעזור לו במציאת רמזים ובעבודת בילוש מקצועית.

תוכלו לעשות יום גיבוש לצוות העובדים ולהיכנס לעומק הסיפור יחד. כך, ילמדו העובדים להיעזר אחד בשני בפתירת הפשע המורכב. לחדר הבריחה יוכלו להיכנס בין 2-7 בלשים חדשים, בעלי מוחות מבריקים וחשיבה מחוץ לקופסה, שיביאו לפיצוח מקרה הפשע וללכידת הפושעים.

סיעור מוחין בריא יסייע לכם להגיע לתוצאות במהירות ולפתור את המקרה כמו בלשים אמיתיים, מה שיכול להשפיע על העובדים לעבוד בצורה יעילה יותר במקום העבודה.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם