סנפלינג בנקיק השחור- המלצות לסנפלינג בארץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ארץ ישראל מפורסמת מאוד באהבת אזרחיה לטיולים בה. אם אתם מחשיבים את עצמכם כמטיילים קבועים במסלוליה השונים של המדינה, הרי שאתם חייבים לנסות מסלול סנפלינג. ואם טרם יצא לכם לעשות טיול מסוג שכזה, הרשו לנו להכיר לכם את מסלול סנפלינג בנקיק השחור, הלא הוא חלק מנחל הזוויתן הממוקם ברמת הגולן. טיול הסנפלינג בו הוא חוויה שונה, מהנה ויכולה להיעשות בקבוצות שונות כמו חברים, משפחה ואפילו עבודה.

הנה כמה דברים שתרצו לדעת על סנפלינג בנקיק השחור ובכלל, על סנפלינג בארץ

הנקיק השחור, כשמו כן הוא, מגיע עד לגובה של 30 מטרים, צר ומוצל. מאחר והנקיק השחור שייך לנחל זוויתן, הדבר אומר שמדובר במסלול מימי. כך שסנפלינג בנקיק השחור אומר סנפלינג במים. בימות הקיץ, על אף שהנקיק נשאר די חשוך, אין דבר יותר מהנה מלטייל וליהנות מצינון המים.

לנקיק השחור קיימים שלושה מפלים בהם תעשו את הסנפלינג, הישר אל תוך בריכות שונות. קחו בחשבון שכל מי שבא איתכם לטיול כזה, חייב לדעת לשחות. אתם לא רוצים להגיע אל המסלול ואז לגלות שלא כולם יוכלו להיכנס.

טיול מסוג כזה אינו נעשה לבד, מה שאומר שילוו את הטיול שלכם צוות מדריכי סנפלינג מאומנים המכירים את מסלול הסנפלינג בנקיק השחור מקרוב מאוד. כמו כן, גם את ציוד הסנפלינג תקבלו עם כניסתכם למסלול, מה שיכול להוריד מכם את הדאגה מאחר והציוד יהיה בטיחותי, אמין ויושם עליכם על ידי המדריכים שלכם.

אם אהבתם את מה שקראתם והחלטתם להרים טלפון לשמורה, אולי כדאי שתכירו עוד כמה אתרים בארץ שיאפשרו לכם לעשות טיולי סנפלינג נוספים:

רדו אל ים המלח ועשו את מסלול הסנפלינג של נחל פרסה. זהו מסלול קל יחסית ונותן חווייה מרתקת אל התגבשות המלח. אם אתם כבר שם, תוכלו לעשות סנפלינג בנחל תמרים. רק נציין שהוא קצת יותר קשה מזה של נחל פרסה.

אנחנו יכולים לתת לכם עוד ועוד נחלים שניתן לעשות בהם סנפלינג מהנה, כמו לדוגמה סנפלינג בנחל קומראן, אבל חשבנו שבמקום לתת לכם לקרוא עליהם, לתת לכם לצאת אליהם. טיפוס נעים!

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם