ברצלונה לילדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

החלטתם לצאת לחופשה עם הילדים? כעת נותר למצוא אטרקציות שיתאימו גם להם. אם מדובר על חו"ל מומלץ לחשוב על טיול משפחות בברצלונה. שם יש מגוון רחב של אטרקציות שמתאימות לילדים בכל גיל. אבל בכדי שאכן החופשה תהיה מהנה גם לכם וגם לילדים חשוב מאד לתכנן מראש לאלו מקומות ואטרקציות תרצו ללכת.

אם מדובר על ילדים קטנים מאד , פעוטות אז פארקים או טיולים רגליים יכולים להתאים, אבל אם גילאי הילדים קצת יותר גדולים אתם תמיד יכולים לשאול אותם מה הם היו רוצים לעשות? ובאילו מקומות הם ירצו לבלות, כך תהיה לכם אינדיקציה הרבה יותר טובה להשלמת המסע והחופשה שלכם כמשפחה.

 

לבחור את החופשה בהתאם לעונה

 

לכל עונה יש את הייחודיות שלה במיוחד שמדובר על אטרקציות תיירותיות. כך למשל אם אתם מחליטים לצאת לחופשה בברצלונה עם הילדים בעונת הקיץ כדאי מאד לבקר בחופים היפים של ברצלונה וליהנות מים שמש והרבה חופש. עוד בימי הקיץ בברצלונה תוכלו לקחת סירה ולשוט וליהנות מהנופים הקסומים של ברצלונה.

 

אתם אנשי חורף? והחלטתם לצאת לחופשה בימי בעונת החורף. גם לזה יש פתרון ותוכלו למצוא אטרקציות שמתאימות לעונה זו כמו: מוזיאונים. ויש המון מוזיאונים בברצלונה מוזיאון שוקולד (מתאים לימים חורפיים וקרים) אם עדיין אתם לא יכולים לוותר על הים תוכלו לבלות באקווריום גדול מקורה ונעים ולהתבונן במגוון רחב של כרישים, דגים, חתולי ים ועוד. בהחלט אטרקציה מיוחדת שמתאימה לכל גיל.

 

לנוע בקלות בתוך ברצלונה

 

עם כל האטרקציות הרבות והמופלאות שברצלונה מציעה ויש הרבה צריך לחשוב על נסיעה לכל מוקד שכזה, מומלץ לסדר את הימים כך שכל האטרקציות יתרכזו ברדיוס קרוב כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר רק על נסיעות אלא שהכל יהיה קרוב ומהיר. לגבי כלי הרכב מומלץ להיעזר בתחבורה ציבורית משום שרכב בברצלונה זה לא כל כך פרקטי, רק  הדלק והחניונים שעליהם תוציאו עוד כסף זה בהחלט לא שווה. לכן תחבורה ציבורית בהחלט יכולה להיות אטרקטיבית (במיוחד עם ילדים קטנים) וזולה יותר. עדיף "לשרוף" כסף על בילוי עם הילדים או מסעדה טובה ואפילו בגדים מאשר על דלק לא כך?

מה גם שהתחבורה בברצלונה היא נוחה, מהירה ולא צריך לחכות הרבה זמן. יש תנועה ערה של אוטובוסים,  רכבות ועוד.

 

אם החלטתם לנסוע באוטובוס תוכלו לרכוש כרטיסיה שמוזילה באופן משמעותי את הנסיעה – וזה בהחלט שווה. גם החיסכון בלחפש את מקום האטרקציה הוא משמעותי , לכן התחבורה הציבורית היא הפתרון היעיל לנוע בקלות בברצלונה.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם