מה היתרונות של שירות הסעות לנתב"ג?

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קודם כל – זה מרגיש כאילו מתחילים את החופשה כבר בארץ! הזמנת שירות הסעות לנתב"ג הופך נפוץ יותר משנה לשנה. אם זה בגלל שישנם אנשים שלא מחזיקים רכב בבית, או בשל הסכומים הגבוהים שאנו נאלצים לשלם עבור החניון בנתב"ג (שלא נדבר על למצוא את הרכב בחניוני הענק). כך או כך הרבה פעמים נראה כאילו הזמנת הסעה לנתב"ג יכולה לחסוך לנו לא רק בכסף, אלא גם בכאב ראש.

הסעה לנתב"ג – יתרונות

 

הזמנת הסעה לנתב"ג מזכה אותנו ביותר מיתרון אחד או שניים. עלינו לזכור שלפעמים מה שנראה לנו כמו 'התפנקות', זו דווקא הדרך היעילה והמשתלמת ביותר ללכת בה.

בואו נכיר כמה מהיתרונות הבולטים בשירות הסעות לנתב"ג :

  • תחבורה ציבורית עלולה לסבך – מי שניסה להגיע לנתב"ג בעזרת תחבורה ציבורית, יסכים כי הדבר אינו קל ולעיתים גורלי. אנו צריכים להחליף כמה אוטובוסים בדרך, הסיכוי לפספס את אחד האוטובוסים גדול וכך גם אנו מסכנים את הגעתנו למועד הטיסה. הזמנת הסעה ישירה לנתב"ג תחסוך את כל הלחץ הזה.
  • נהגי ההסעות מיומנים מכם – גם להגיע ברכב פרטי זו משימה לא פשוטה, הדרך לנתב"ג הרבה פעמים פקוקה ומצריכה את ערנות הנהג. למי שמגיע לשם לעיתים רחוקות ייקח מעט זמן להבין את הפניות ומה עליו לעשות. עם שירות הסעות לנתב"ג, תוכלו להישען לאחור ולהיות בטוחים שתגיעו למקום הנכון ובזמן.
  • אם כבר יצאתם לחופשה, אז עד הסוף – אנחנו אומרים, אם כבר החלטתם לשבור את קופת החזיר ולצאת לחופשה חלומית, לא תתפנקו עד הסוף? אם תיעזרו בשירות הסעות לנתב"ג תוכלו לבחור במיניבוס בינוני או מיניבוס קטן , תלוי כמה אנשים אתם ותוכלו להתחיל ליהנות מקלילות, נינוחות וכמובן היעדר מצבים בלתי מתוכננים. הנהג ידריך אתכם מתי לקום, יחכה לכם בחוץ ופשוט יוריד אתכם בדיוק בשער אותו אתם צריכים.
אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם