5 אטרקציות ברומניה לילדים שלא כדאי לפספס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כשאנחנו מחליטים לצאת לטיול בחו"ל עם הילדים, סביר להניח שאנחנו נבחר לעשות זאת אחרי שבחרנו יעד ספציפי שיכול להתאים להם, ואחרי שבדקנו היטב מה כולל אותו היעד, אילו דברים יכולים להתאים שם לילדים.

הרי אין היגיון לנסוע ליעד מסוים עם ילדים, כשכל הטיול בנוי ומבוסס על פי רעיונות של טיול למבוגרים. לא רק שהם ישתעממו, זה גם יכול להשפיע עלינו בצורות שונות. לכן הם לא ייהנו ואנחנו לא נהנה מכך.

עם השנים, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר יעדים שמתאימים לטיולים עם ילדים. בין אם זה בגלל שאותן מדינות החליטו להקים אטרקציות שונות שיתאימו לצורך טיולים עם ילדים, ובין אם זה בגלל שמדובר במדינות שבעבר לא היה להן קשר עם ישראל, כעת יש ועל כן הן נוספו לרשימה של המדינות בהן אפשר ורצוי לטייל עם הילדים.

אחת המדינות האלה היא רומניה, מדינה מזרח אירופאית אשר מציעה מספר אטרקציות ייחודיות המתאימות עבור טיול לרומניה עם ילדים. אנחנו נציג כאן 5 אטרקציות ייחודיות ששווה מאוד לא להחמיץ.

אטרקציות לטיול ברומניה עם ילדים

ביקור ברכס הקרפטים הוא אטרקציה עבור כל אחד, והוא כולל לא מעט אטרקציות עבור ילדים. בין אם זה ביקור בעיירות במקום, בגני החיות שנמצאים בהן, טיולים בשטח ועוד.

באותה הזדמנות יכולים ההורים לקחת את ילדיהם לטיול בעיר בראשוב, שם נמצא פארק המים הגדול, אשר מתאים גם לקיץ וגם לחורף.

עוד מקום בו הילדים יכולים מאוד ליהנות הוא שמורת הדובים זרנסטי, השמורה היא מקום מיוחד שדואג ומטפח דובים מכל רחבי המדינה, בין אם כאלה שעברו התעללות ובין אם שפשוט היה צורך לטפל בהם בצורה צמודה יותר.

מקום אחר בו הילדים יוכלו מאוד ליהנות זו טירת בראן שנחשבת לאחת הטירות המפורסמות בעולם ונקשרת לטירתו של דרקולה. הטירה מרשימה הן מבפנים והן מבחוץ.

אטרקציה חמישית ומיוחדת במינה הוא פארק ההרפתקאות בברשוב, פארק מיוחד שמיועד ספציפית לילדים, נמצא בליבו של היער וכולל עשרות אטרקציות ברומניה למשפחות שילדים יכולים ליהנות מהם ולהתבלט בהן.

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם