למה גם לכם כדאי להכיר את האופציה של שירותי VIP בנתב"ג?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ישראל היא אולי מדינה קטנה יחסית, אבל נמל התעופה בן גוריון הפך בשנים האחרונות לעמוס והומה אדם. ב-2017 למשל עברו בו קרוב ל-21 מיליון בני אדם, והמגמה היא מגמת עלייה מובהקת. הנמל, שער הכניסה הראשי והעיקרי אל מדינת ישראל, מתנהל בדרך כלל ביעילות – אבל כשמגיע אליכם אורח שיקר לכם במיוחד, או משלחת שלמה שאתם חפצים ביקרה, מומלץ לנצל את האופציה של שירותי וי.איי.פי בנמל התעופה בן גוריון שתבטיח נחיתה רכה במיוחד, מעבר יעיל בנמל והסעה אל היעד ברכב יוקרתי ומפנק.

מה כוללים שירותי VIP בנתב"ג?

שירותי VIP בנתב"ג כוללים מספר אופציות, ובאופן טבעי כל לקוח יכול לבחור את אלה שהוא מעוניין בהם ספציפית עבור האורח/ים שלו.

אופציה אחת היא ליווי מקצועי ומלא כבר מרגע הנחיתה בישראל. במסלול זה הדייל או הדיילת שילוו את האורח (או האורחים) שלכם ממתין כבר בשרוול המטוס, כמובן עם שלט בשפה שבה מדבר האורח, מלווה אותה אל התור המהיר של ביקורת הדרכונים, מבטיח שהוא לא יתעכב ולו לרגע אחד מיותר ושכל הפרוצדורות הבירוקרטיות יושלמו ללא בעיה, מסייע לאורח לאתר את התיק שלו ולקחת אותו ולאחר שהושלמו הפעולות בנמל התעופה מוביל את האורח שלכם אל הרכב שייקח אותו ליעד.

אופציה אחרת כוללת הסעה של האורח או המשלחת לטרקלין מצדה – אולם האירוח המהודר של הנמל. כשנבחרת אופציה זו של שירותי VIP בנתב"ג האורחים שלכם יכולים להתרווח אחרי הטיסה בכורסאות המפנקות של הטרקלין, לשתות, לאכול ולנוח, ואילו הדייל/ים המקצועי/ים של החברה שמספקת את השירות יחתימו את דרכוניהם ויאספו את מזוודותיהם.

הסעה אל היעד

ישנה גם אופציה מצומצמת יותר של שירותי VIP בנתב"ג והיא כוללת "רק" הסעה. במצב זה ממתין לאורח שלכם נהג מיומן באולם קבלת הפנים, כמובן עם שלט בולט בשפתו של האורח, והוא מסיע את האורח אל היעד שלו ברכב יוקרה מפנק. במהלך הנסיעה יכול האורח ליהנות מ-WIFI ועוד, ועוד כדאי לדעת על שירותי וי.איי.פי בנמל התעופה בן גוריון כי במקרים רבים הדיילים דוברים את שפת המקור של האורח/ים ובכל מקרה שולטים היטב באנגלית.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם