שיעורי סאפ – כבר מזמן לא סתם טרנד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

גלשן סאפ זה גלשן מיוחד, שדומה לגלשן גלישת גלים אך גם שונה ממנו. יש הבדלים מסוימים בגודל אבל העיקר הוא שבגלישת סאפ עובדים עם משוט. שיעורי סאפ כבר אינם טרנד משום שמצטרפים אליהם לא רק גולשים אלא גם אנשים חסרי ניסיון בגלישה, שרוצים ליהנות מחוויה מדהימה ועוד המון יתרונות.

 

 

פעילות גופנית בים הפתוח ובכיף

 

 

האמת היא שעם סאפ אפשר לגלוש לא רק בים. הגלשן המיוחד הזה מתאים בכל מקווה מים שהוא, בנחלים, אגמים וכדומה. אך לרוב, הוא משמש לפעילות גופנית בים הפתוח. זוהי צורת גלישה מאוד פופולרית כיום, הרבה מעבר לטרנד. זו גלישה שמתאימה לכל גיל, לגברים ולנשים ולכל מי שאוהב ים, חופש, פעילות מהנה וכיף חיים.

 

 

לימוד מהיר והחוויה מתחילה

 

 

לימודי סאפ מתקיימים הן בצורה עיונית והן בצורה מעשית. מבחינה עיונית, לומדים על עקרונות הגלשן, איך להפעיל משוט, אילו כוחות פועלים על המשוט, איך נכון לבצע סיבוב, כיצד לשנות מהירות וקצב ועוד. די מהר, עוברים לצד המעשי והחוויה מתחילה. בגלל שיחסית מהר מאוד לומדים איך לעמוד יציב על הגלשן, התרגול מאוד מהנה. גם אתם, אם רק תרצו, תוכלו לגלוש הרבה יותר מהר מכפי שחשבתם שאפשרי.

 

 

גם הגוף יאמר לכם תודה

 

 

אחרי מעט שיעורי סאפ, תרגישו שאתם יוצאים לים הפתוח כמו גדולים. ההנאה של החתירה והגלישה בים חסרת גבולות. ההנאה של תפעול הגלשן בצורה כיפית מתגברת מפני שזו גם פעילות גופנית מעולה. תוך כדי החתירה והגלישה, מחזקים את כל שרירי הגוף. הגוף גם נעשה חטוב ונמרץ וכל היציבה משתפרת. ולא פחות חשוב, אתם מצטרפים לקהילה מדהימה של גולשים, עם תחביב שלא משעמם אפילו לשנייה אחת. 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם