מלון כשר בחו"ל – עכשיו זה אפשרי!

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שומרי כשרות? מרגישים שאתם חייבים לשבור שגרה אבל אין לכם מושג איך מוצאים מלון כשר בחו"ל או בכלל מה האופציות העומדות בפניכם? אל דאגה, היום הכל אפשרי! האם ידעתם שיש לכם אפשרות להסתדר גם במלון שאינו כשר? המשיכו לקרוא וגלו בדיוק איך.

 לא מצאתי מלון כשר בחו"ל – איך מסתדרים?

  • פתיחת הדלת בשבת – אם לא מצאתם מלון כשר בחו"ל תוכלו לוודא עם המלון שכן מצאתם, את האפשרות של פתיחת דלת החדר בעזרת מפתח מכני. ישנם מלונות שמאפשרים זאת בהרבה מאוד מקומות.
  • תאורה ומיזוג בשבת – בהרבה מאוד בתי מלון ברחבי העולם מותקנות מערכות לחסכון באנרגיה, השולטות באופן אוטומטי על התאורה והמיזוג בחדר. כשהאורחים עוזבים או נכנסים לחדר, האורות והמיזוג נדלקים וכבים בהתאם. אז מה עושים? אם המערכת מופעלת על ידי כרטיס החדר המוכנס למתקן בתוך החדר, בקשו מהמלון כרטיס נוסף כדי להשאיר אותו במתקן בשבת. בחלק מהמלונות ישנה אפשרות גם לנטרל לחלוטין את המערכת בשבת, אל תהססו לשאול. 
  • מעלית בשבת – אם אין מעלית שבת, בדקו את האפשרות לעבור במדרגות החירום ללא חילול שבת. זאת מכיוון שיש גרמי מדרגות שכאשר נכנסים אליהם, נדלק האור. בגרמי מדרגות אחרים יש לצלצל בפעמון מיוחד למחלקת הבטחון על מנת שתוכלו להכנס.
  • אל תתפשרו על מלון כשר – הדרך הטובה ביותר להוריד מעצמכם את הלחץ של לבדוק את כל הנושאים החשובים לכם הקשורים לשמירת שבת וכשרות, היא פשוט למצוא מלון כשר. כיום, מלונות בכל העולם מבינים ומקבלים את קיומו של הקהל היהודי דתי, ומבצעים התאמות עבורו. בנוסף לכך, נפתחים מידי תקופה מלונות כשרים לחלוטין בכל רחבי העולם. 

איך מגיעים אליהם?

בקלות! מלון כשר בחו"ל ניתן למצוא בעזרת חברת התיירות המתמצאת בכל עניין הכשרות. חברה זו תקשר אתכם עם המלונות הנכונים, ואף תארגן לכם ארוחות כשרות על הטיסה, העברות בשעות נוחות ומלון במיקום נוח במיוחד, כך שגם אם אתם נופשים בשבת תוכלו לטייל רגלית בסביבת המלון ועדיין לחוות את היעד שטסתם אליו, בצורה הטובה ביותר. 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם