איך ייעוץ רילוקיישן Ocean עוזר לכם למצות את החוויה?

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אנחנו חיים בכפר גלובלי שמציע לכולנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות שלא היו קיימות בעבר. אחת מהן היא עבודה – לתקופה קצרה או ארוכה – בחו"ל. היתרונות המשמעותיים של מעבר למדינה אחרת וניצול ההזדמנויות בשוק התעסוקה שלה מביאים ישראלים רבים לבצע רילוקיישן, ואם גם אתם שוקלים לעשות זאת כדאי לכם להבין למה שירותי ייעוץ מקצועיים הם בסיס הכרחי למיצוי החוויה.

מינימום מס

ברוב המקרים רילוקיישן משדרג במידה ניכרת את הקריירה, גם לאורך התקופה שבה שוהים בחו"ל וגם לאחר מכן, אם מחליטים לחזור לישראל. כדי להבטיח מקסימום רווח כלכלי, חשוב להתנהל באופן מושכל, ובפרט לנקוט במספר צעדים הכרחיים כדי לא לשלם מס כפול, גם בחו"ל וגם בארץ. מאחר שלכל מדינה מדיניות מיסוי משלה, רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום, ועוד טיפ הוא לשקול ניתוק תושבות (צעד שיש לו השלכות רבות ולכן מומלץ לבצע אותו רק לאחר מחשבה מעמיקה).

חינוך איכותי לילדים

עוד סיבה טובה לכדאיות קבלת העזרה והייעוץ היא הילדים (כשיש כאלה, כמובן). רילוקיישן ללא המשפחה הוא חוויה קשוחה, גם למי שיוצא לחו"ל וגם למי שנשאר כאן. כשעוברים עם הילדים חובה לדאוג להם לחינוך איכותי, כך שגם הם ייצאו נשכרים מהמעבר והשינוי. לשם כך נדרשת היכרות טובה עם המאפיינים השונים של מערכת החינוך במדינת היעד – היכרות שיש רק למומחים בתחום.

התאקלמות מהירה

ברוב רובם של המקרים הרילוקיישן הוא תקופה מצוינת, גם בזמן אמת וגם כשמסתכלים על פרק הזמן בחו"ל במבט לאחור. יחד עם זאת השינוי עצמו, כמו כל שינוי, אינו פשוט. ייעוץ מקצועי מקל על המעבר ובפרט על ההתאקלמות. תשובות אמינות לשאלות כמו מה כדאי להשאיר בארץ ומה כדאי לשלוח לחו"ל, איך לבצע את השילוח, איך להתאקלם מהר ככל האפשר ביעד וכו' מפוגגות חששות, וחשוב מכך, מונעות טעויות שמייצרות קושי לא הכרחי. כשמחפשים ייעוץ רילוקיישן Ocean היא הכתובת הנכונה, הן בזכות הניסיון הרב שהצטבר בחברה והן בזכות המחויבות המוחלטת של נשות ואנשי המקצוע שלה לכל לקוח.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם