היתרונות של טיול מאורגן לטנזניה

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אנחנו נמצאים בעיצומה של תקופה שנקראת מהפכת המידע, ובהתאם כמעט בכל תחום יש כמויות עצומות של אינפורמציה שנגישות לכולם. בהקשר של חופשות בחו"ל, הרווח משמעותי מאוד – כל אחד וכל אחת כמעט יכולים לארגן טיולים במגוון רחב של יעדים בכוחות עצמם, וכך ליהנות מחופש פעולה מלא.

יחד עם זאת ישנם יעדים שבהם עדיין ישנו יתרון משמעותי לאופציה של טיול מאורגן, וטנזניה היא בהחלט אחד מהם.

להגיע למקומות היפים ביותר

טנזניה היא מדינה רחבת ידיים במיוחד – השטח שלה הוא כמעט מיליון קמ"ר (לשם השוואה שטחה של מדינת ישראל הוא כ-20,000 קמ"ר). למעשה ישנן שמורות טבע בטנזניה שהן לבדן גדולות יותר מכל מדינת ישראל!

כדי להגיע למקום הנכון בכל שמורה כשמטיילים בטנזניה, וגם בזמן הנכון ביותר, נדרש ידע ייחודי שאותו קשה למצוא באינטרנט, וזאת מהסיבה הפשוטה שנדרשת היכרות ישירה עם השמורות השונות (סרנגטי, נגורנגורו, רואה, סלו ועוד). בהתאם טיול מאורגן לטנזניה הוא הדרך היחידה לפגוש את כל בעלי החיים המגוונים שחיים במזרח אפריקה כשהם בשיאם.

לפגוש את האנשים המעניינים ביותר

מרכיב נוסף של טיול בטנזניה שאפשר להפיק ממנו את המקסימום רק כשאתם מבקרים במדינה עם מדריך מיומן הוא מפגש עם האנשים שחיים בטנזניה. בהקשר זה כדאי לדעת שהאוכלוסייה במדינה ששוכנת לחופי האוקיינוס ההודי מורכבת מכ-120 קבוצות אתניות – וכדי להגיע אל התרבויות המרתקות גם כן נדרש ידע ייחודי.

יתרונות נוספים של טיול מאורגן לטנזניה

טיול מאורגן לטנזניה מאפשר לכם גם בחירה מדויקת של תנאי הלינה. מאחר שמדובר במדינה שמצד אחד מבקרים בה לא מעט תיירים אבל מצד שני היא חלק מאפריקה, יבשת שמתנהלת באופן שונה מזה שאנחנו מורגלים אליו, ישנם ברחבי טנזניה גם מקומות יוקרתיים ומפנקים וגם מקומות פשוטים מאוד. טיולים מאורגנים ייקחו אתכם למקומות שמספקים את יחס העלות תועלת המשתלם ביותר.

בנוסף, במסגרת טיול מאורגן לטנזניה ניתן גם ליהנות מטיסה ישירה שחוסכת זמן יקר: במקום טיסות עם עצירות ביניים שאורכות לפחות 11-12 שעות, תוכלו להגיע הישר למדינה המרגשת, תוך 6 שעות בלבד, וזאת מהסיבה הפשוטה שאין טיסות סדירות בין נתב"ג לטנזניה אלא רק כאלה שהן חלק מטיולים מאורגנים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם