האפשרויות השונות של טיולים לחול – מיי טריפ

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יציאה מגבולות הארץ, לכל מקום שהוא, מספקת תמיד חוויות מהנות מאוד. יחד עם זאת אחרי שכבר ממצים את היעדים ה"קלאסיים", ישנו רצון להגיע למקומות חדשים באמת, ובשלב הזה נכנסת לתמונה האופציה של טיולים לחול – מיי טריפ.

טנזניה וזנזיבר – מפגש עם בעלי חיים מרתקים

יעד אחד שעלה על מפת הטיולים של התייר הישראלי היא טנזניה. המדינה הענקית במזרח אפריקה – שטחה הוא קרוב למיליון קמ"ר וחיים בה למעלה מ-60 מיליון בני אדם – מציעה מפגש בלתי אמצעי עם הטבע, ועם בעלי החיים שובי הלב שהסוואנות הן ביתם. טיולים לחול – מיי טריפ מתוזמנים כך שההגעה לטנזניה תהיה במהלך עונת הנדידה כדי לראות את אחד מפלאי תבל: מסע של אלפי בעלי חיים שמוכיחים (למי שעוד זקוק להוכחה) עד כמה הם ראויים ליחס של כבוד. ניתן לשלב בטיול גם מספר ימים באי האקזוטי זנזיבר, ששייך לטנזניה.

הפיורדים עוצרי הנשימה של נורבגיה

המפגש הדרמטי בין המים לצוקים שמתנשאים מעליהם מייצר מראות בלתי נשכחים, ואליהם מתווספים קרחונים, מפלים, כפרים זעירים, הרים רבי הוד ועוד – אין פלא שנורבגיה נחשבת לאחת המדינות היפות ביותר בעולם. האטרקציות העיקריות בטיול לנורבגיה בעקבות הפיורדים הן גרינגר, בריקסדל, עמק גודבראנסדאל, הקרחון הכחול וגם דרך הטרולים.

מרוקו – מפגש עם תרבויות מרגשות

עבור מי שהשורשים שלו במרוקו, המפגש עם קזבלנקה, פז ומרקש הוא אירוע מרגש מאוד. גם מי שאין לו שורשים במרוקו יתחבר לססגוניות, ללהט, לנופים המרהיבים ולשווקים הציוריים. במסגרת טיולים בחול – מיי טריפ מגיעים בין השאר למרקש שזכתה לכינוי המחייב פריז של מרוקו ועומדת בו בכבוד, למסגד הגדול ביותר בעולם אשר שוכן על שפת האוקיינוס האטלנטי בקזבלנקה, לעיר הכחולה שפשואן, לדיונות הזהב, לקניון הטודרה, לווארזאזאת שכיכבה בלא מעט סדרות וסרטים, ועוד.

טיולים לחול – מיי טריפ: לגלות את אסיה

גם אסיה מציעה מפגשים מרתקים עם תרבויות שונות לחלוטין מאלה המוכרות לנו כאן בארץ. בדרום קוריאה ניתן לצאת למסע בין ממלכות קדומות, בדרום הודו ממתינים למטיילים עיר אלף המקדשים קנצ'יפורם וכן הבירה ההיסטורית של אימפריית הצ'ולה, צ'ידמבארם, טיול לסרילנקה יכלולא את אי הפילים והמקדשים, וגם בסרי לנקה, וייטנאם וקמבודיה ישנם כמה מהמקומות היפים ביותר בעולם.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם