הסקרנות שמאחורי טיולים לדרום אמריקה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עד לפני כמה שנים רוב הישראלים שטסו לדרום אמריקה היו תרמילאים שהחליטו לנדוד בין המדינות ביבשת זו וההורים הגיעו בעקבותיהם כדי לפגוש אותם וליהנות יחד מהמדינות המרתקות.

בשנים האחרונות חל שינוי גדול מאד וישראלים רבים מצטרפים לטיולים לדרום אמריקה מאורגנים כדי ליהנות מנופיה הייחודים של יבשת דרום אמריקה המציעה נופים פראיים, שרידי שבטים עתיקים כמו האינקה והמאיה ומקומות עוצרי נשימה המהווים אחד משבעת פלאי תבל כמו המאצ'ו פיצ'ו בפרו.

הקסם של דרום אמריקה

ליבשת הענקית יש היצע עצום של חוויות מדהימות וכל טייל בוחר את האטרקציות שמסקרנות אותו במיוחד וכך הוא מחליט לאיזה טיולים לדרום אמריקה להצטרף.

הנאה מהקרנבל ומהמקומות האטרקטיביים בברזיל

אוהבי המוסיקה והמחול, ייהנו מהשתתפות בקרנבל השנתי שזו חוויה של פעם בחיים, לצפות בכל הריקודים של בתי הספר לסמבה, הבגדים הססגוניים וההופעות המרשימות.

הסיורים בפאבלות, החשיפה לדרך החיים הלא פשוטה של התושבים העניים בערים הגדולות, מול המודרניזציה החודרת לכל מקום.

בברזיל אפשר ליהנות משמורת הפינגווינים שבה אפשר לראות שוב ושוב את התנהלותם של היצורים בשחור לבן, לעמוד פעורי פה מול מפלי האיגואסו, לשרוץ בחופים המדהימים של קופוקבנה ולשבוע מאוכל טעים במיוחד בערים ייחודיות כמו ברילוצ'ה המעניקות חווית בשרים לצד חווית שוקולדים משובחים.

פרו הפראית המשלבת ישן עם חדש

פרו היא מדינה שיש בה ניגודים רבים, מצד אחד יש בה ערים מודרניות, אפשר ליהנות ממוזיאונים על שבטי האינקה, הסיפאן, קתדרלות ודאון טאון מרתק ומצד שני אפשר לצפות באחד משבעת פלאי תבל, המאצ'ו פיצ'ו הנמצא לא רחוק מהעיר קוסקו המאפשר הצצה נדירה לצורת החיים של השבטים העתיקים ולשווקים צבעוניים במיוחד.

חלקה הדרומי של דרום אמריקה

השינויים האקלימיים יצרו בדרום היבשת אזורים שהטבע בהם הוא ייחודי ואפשר לראותו רק שם ולא בשום מקום אחר בעולם כמו המראות המהממים בחבל פטגוניה המשויך לארגנטינה ולצ'ילה.

ההתנהלות בדרום אמריקה

ההמלצה היא לתכנן טיולים לדרום אמריקה  מתוכננים ומפורטים כדי ליהנות מכל העולמות, מהמקומות האטרקטיביים בכל אחת מהמדינות הללו המשלבים שפע של תרבויות, לצד יערות הגשם עם שפע של בעלי חיים הנמצאים בהם, נהרות מפותלים, פארקים לאומיים ואין ספור נקודות מסקרנות ומעניינות.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם