לעבוד בחוץ לארץ – גם אתם יכולים!

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קראתם נכון, גם אתם (כנראה) יכולים לעבוד בחוץ לארץ, וכמו המוני ישראלים בכל גיל, למצוא את עצמכם לפתע עם הכנסות גבוהות במיוחד, הכנסות שקשה מאוד להגיע אליהן בישראל. לא רק הכנסות, הרי שכל סביבת החיים והסיטואציה של עבודה בחו"ל מאפשרת הרבה מאוד צמיחה, ותשאלו את מי שעשה זאת, ועשה זאת בהצלחה, כמה טוב הוא קיבל מכך.

לפניכם מספר פרטים חשובים שכל מי שמחפש לעבוד בחוץ לארץ צריך להכיר, כולל, בעיקר, רשימת יתרונות שתעודד אתכם לפעול עם האינטואיציה שלכם, וללכת על זה, כי עבודה בחו"ל פשוט שווה כל רגע, מהרבה מאוד סיבות.

היתרונות של עבודה בחוץ לארץ:

  1. הכנסה גבוהה – מובן מאליו, שאם אתם כבר נוסעים לעבוד בחוץ לארץ, תצפו למצוא עבודה שמכניסה כסף טוב, לעיתים אפילו טוב בהגזמה, ותלוי בעיקר בכם.
  2. יחס הכנסות הוצאות יוצא דופן – לא רק שהכנסות שלכם יעלו, הרי שההוצאות ירדו, שכן אחד היתרונות הגדולים של חו"ל, וכמעט כל חו"ל, זה מחירי המחייה הנוחים ביחס לישראל, אז תתרגלו גם להכניס כסף טוב יותר מאשר בארץ, וגם להוציא פחות על החיים, או במילים אחרות – לחסוך כסף.
  3. איכות חיים – כשהכול זול יותר, הרי שאתם יכולים להרשות לעצמכם פינוקים ברמה גבוהה יותר, מבלי לשבור את הכיס, אז איכות החיים שלכם מזנקת מיד באופן משמעותי, ואתם מתחילים ליהנות מהחיים באמת.

ומה עם החוויה?

החיים זה לא רק כסף, ולא רק נוחות. איכות החיים שמטפסת משפיעה על חווית החיים שלכם, ככה שתיהנו יותר, ותקבלו מוטיבציה להמשך הדרך, להצלחה בכל תחום. העבודה בסביבה אחרת, במדינה אחרת, בשפה אחרת, כל אלו יוצרים יחד חוויה ייחודית עוד לפני שבחרתם את סוג העבודה בה תעבדו.

לא רק הנאה, אלא גם הזדמנות יוצאת דופן לכמה דברים, כולל חידוד כישורי השפה, כישורי המכירות, הכישורים החברתיים, ופשוט הזדמנות לצמיחה. הקשרים שנוצרים וההזדמנויות שנפתחות בפניכם בעבודה בחוץ לארץ יוצאי דופן, ומאפשרים אפיקי התפתחות שפשוט פחות זמינים בעבודה בישראל.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם