ביטוח נסיעות לחו"ל – אתם חייבים להכיר אותו לעומק 

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אם עד לא מזמן הייתם בטוחים שביטוח של נסיעות לחו״ל מיועד רק לאנשים מבוגרים או חולים, דעו שזה מאוד לא מדויק. ראשית, פוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל כוללת בטוחה גם את המקרים של אובדן כבודה או ביטול טיסה. שנית, אם יש משהו שהקורונה הוכיחה לנו, זה שאנחנו לא יודעים לצפות מה יקרה מחר. היום אתם בריאים וצעירים אבל עלול להיות שמחר המצב ישתנה. ומה עושים אם זה קורה בחו״ל? יש מדינות שבהן אם לא יהיה לכם ביטוח כלשהו אתם תשלמו הון עתק. במצב כזה אותה חופשה חלומית תהפוך לסוג של סיוט, ולכן ברור מדוע כדאי להימנע מכך. כאן בדיוק נכנס לתמונה ביטוח הנסיעות שתעשו לחו״ל, כי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בלעדיו. 

איך בוחרים איזה ביטוח נסיעות לחו"ל באמת כדאי לעשות? 

מדובר על מוצר ביטוחי שכולם זקוקים לו. זה נכון עבור צעירים שנוסעים לטיול של חייהם אחרי הצבא וזה נכון לגבי איש עסקים שנוסע כל שני וחמישי לחו״ל. לכן נשאלת השאלה: איך בוחרים באיזה ביטוח נסיעות לחו"ל באמת כדאי להשקיע? כאשר תרדו לעומק הפרטים, אתם תראו שיש לא מעט הבדלים בין הביטוחים השונים. למשל, ביטוח נסיעות שתעשו לחו״ל יכול לכלול גם מצב שבו הטיסה שלכם בוטלה ואל הצלחתם בכלל לטוס אל היעד שאליו כל כך רציתם להגיע. בנוסף, יש כמובן גם שאפשרות לעשות ביטוחים שכוללים את מחלת הקורונה ועוד שלל מצבים בריאותיים אחרים. 

כמה תשלמו על הביטוח? 

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל במקרה של ביטוח נסיעות לחו"ל יש הרבה גורמים שישפיעו על המחיר. למשל, בני כמה אתם? האם אתם מעשנים ומה המצב הבריאותי שלכם? האם אתם מחוסנים לקורונה או לא? והאם מדובר בכלל על אישה בהיריון? חשוב לרדת לעומק הפרטים כדי להבין למה מישהו מקבל הצעת מחיר x ואילו אדם אחר, באותו גיל, מקבל הצעת מחיר y. יש משמעות לכל פרט וחשוב שתהיו מודעים לכך כדי להבין כמה אתם באמת עומדים לשלם ואיפה כדאי שתעשו את הביטוח החשוב הזה. 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם